Nikol midi pěnové lehátko do vaničky

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Nikol pěnové lehátko do vany MIDI doprodej, Vyrobeno z měkké hubky, určeno pro děti od narození.

Originální, tvarovaná, s hubkou na mytí.

Délka 49cm.

Dodává se v barvách: růžová,modrá, zelená, žlutá, požadovanou variantu prosím napište do Poznámky k objednávce.

• Materiál je měkká houba, která je příjemná na poležení pro miminko
      • Součástí balení jsou další houbičky na mytí v různých tvarech
      • Možno sehnat v různých barevných variacích, jak pro kluka tak i pro holčičku
      • Ideální pro cestování s miminkem, protože nezabere tolika místa a je skladné
      • Cena odpovídá hodnotě výrobku
      • Složitější údržba a sušení
      • Po určité době cca po třech až pěti měsících se začíná houba drolit

Toto Nikol midi pěnové lehátko do vaničky jsem malému pořídila na střídání s látkovým lehátkem s konstrukcí a rozhodně jsem toho nelitovala. Pěnové lehátko je vyrobené z nezávadného materiálu a kombinace barviček jsou pro miminko zajímavé. Navíc jsou prima i malé houbičky ve tvaru různých zvířátek nebo srdíček, které má děcko na hraní nebo je můžete používat při mytí. Lehátko je vytvarované do siluety medvídka a v místě hlavy je vyvýšenější než v dolní části, kterou má dítě pod tělíčkem. Sice je pravda, že musíte do vany napustit méně vody, než při použití jiných lehátek, ale přesto je toto množství vody naprosto dostačující. Co se týče údržby po koupání, tak jsem houbovou podložku postupně opatrně vyždímala a vymačkala z ní vodu a přehodila v koupelně nad vanou přes šňůry a do rána byla podložka suchá, takže jsem si ji mohla uložit k ostatním koupacím pomůckám do skříně. Rozhodně jsem neměla problém s tím, že by mi podložka nějak zapáchla, protože jsem se ji snažila vždy dostatečně vyždímat, spíše jsme měli problém, že se nám, možná i díky častému ždímání, začala podložku trochu odrolovat, ale to mě neodradilo, takže jsme za nějakou dobu koupili toto pěnové lehátko ještě jednou a střídali jsme je s látkovým lehátkem v kovové konstrukci.