OKT lehátko do vany Hippo bílá

Druh
lehátka do vany
Barva
bílé

• , zakoupeno v Hugo

Já sama lehátko nepoužívám, ale vnouček je při koupání spokojený a hlavně v bezpečí.

• , zakoupeno v FunBaby

• Neni pohodlne pro miminko a prilis vysoke, mimi pak neni temer vubec ponorene ve vode. Nam nevyhovuje.

• Krásné provedení
    • Ideální velikost
    • Kvalitní materiál
    • Do vaničky 84 cm akorát

Jsem ráda, že jsem si lehátko i vaničku 84 cm objednala. Vše je velmi pěkné a moc dobře se ve vaně i na lehátku miminko koupe. Také jsem si z této sady objednala rovnou i nočník, sedátko a stupínek. Vše je moc krásné a moc pěkně provedené. Protiskluzové části jsou dobře vymyšleny. Drží, nekloužou a miminko je v bezpečí. Fialovo bílá kombinace se nám velmi líbí. Doporučuji.

Druh
lehátka do vany
Barva
bílé

OKT Lehátko do vaničky Hippo - VÝPRODEJ Anatomický tvar a přísavky bezpečně drží lehátko ve vaničce .

Pohodlné a bezpečné umístění dítěte ve vaně.

Atraktivní grafika s postavičkami Hrocha a zvířátek ze ZOO.

Rozměry: 53 x 25 x 22 cm Lehátko je  moderní, anatomicky tvarované, má protiskluzový povrch a silnou přísavku , které zaručuje bezpečnost lehátka ve vaně. Vaničky a lehátka » OKT Lehátko do vaničky Hippo - VÝPRODEJ

• , zakoupeno v Hugo

• Krásné provedení
    • Ideální velikost
    • Kvalitní materiál
    • Do vaničky 84 cm akorát

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Pěkné zpracování. Dobře drží ve vaničce díky "přícucu" na spodní části. Miminko v něm pěkně drží a dobře se myje.

Doporučuji.