Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Petite&Mars Podložka do vany protiskluzová Harry extra dlouhá

Další nabídky obchodů (4)

Petite&Mars Podložka do vany protiskluzová Harry extra dlouhá - Specifikace

HARRY je skvělá pomůcka, která zaručuje bezpečnost a jistotu při koupání nebo sprchování až dvou dětí. Na rubové straně je opatřena přísavkami, které ji pevně drží na místě i na hladkém povrchu vany/ sprchového koutu, a zabrání tak uklouznutí dítěte. Extra délka zajišťuje pokrytí celého dna.Protiskluzová podložka Extra dlouhá protiskluzová podložka. Ideální ke koupání až dvou dětí. Protiskluzová, lehká a rychloschnoucí. Učiní koupání bezpečnějším. Je navržena tak, aby zabránila dětem uklouznutí během koupání. Podložka má přísavky, které pevně drží podložku na místě i na hladkém povrchu vany. Extra délka zajišťuje, že je pokryto celé dno vany a zajišťuje bezpečnost dětí, které si rády hrají během koupání. Udržujte v čistotě. Před prvním a po každém dalším použití umyjte podložku v teplé...

celá specifikace

Recenze Petite&Mars Podložka do vany protiskluzová Harry extra dlouhá

Ověřený zákazník Nejbaby

Ověřený zákazník

Přidáno: 15. září 2017

Zakoupeno v Nejbaby

90%

Doporučuje produkt

Vydržela asi 2 roky, pak se začala pomalu rozpadat, tak jsme pořídili novou. Stejnou, jsme s ní velmi spokojeni. Je dostatečně dlouhá i do větší vany. Je potřeba pečlivě sušit, jinak hrozí tvoření plísně.

Vývoj ceny Petite&Mars Podložka do vany protiskluzová Harry extra dlouhá