Thermobaby Aquababy sedátko do vany

Thermobaby sedátko do vany Aquababy SEDÁTKO DO VANY AQUABABY Sedátko do vany Aquababy pro malé děti. V příjemných barvách, s přísavkami a obvodem proti přepadu dítěte do vany...
Garantovaný nákup z BabyMall.cz

• , zakoupeno v ESHOPBABY

• +

Perfektní

• , zakoupeno v Malvík.cz

• Drží ve vaně, nemám strach, že se mi synek vyklopí. Byl k neudržení, ale teď jsme spokojení oba
    • O ničem nevím

Super věc pro děti, které jsou neklidné a ve vaně řádí v sedátku si vyhrají a nemáte strach, že si loknou vody,.

Druh

• +

Perfektní

• , zakoupeno v Malvík.cz

• O ničem nevím

• Přísavky skvěle drží! Koupání si náš malý skvěle užívá a my s ním.

Nejprve jsem nad koupí váhala, nyní si říkám, že jsem neměla otálet. Malý začal kolem 10.měsíce ve vaně řádit, a pro nás se stalo koupání nucenou rychlovkou. Teď se vydrží koupat a hrát si třeba 20 minut. Je dostatečně velké a pohodlné. Doporučuji!

• , zakoupeno v Špuntík

• Konecne se holky moje mohou koupat samy, aniz bych u te 9.mes musela klecet :-)
    • Prisavky sedatko nedrzi tak pevne, takze urcite prcka nenechavat samotneho ve vaně

Dozor ve vane dela starsi 7leta dcerka, takze holky tam spolu spokojene radi - za nas tedy doporucujeme!

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• i menší dítě si může ve vaně hrát aniž by jste ho musela držer
    • dobře se přidělává

Výrobek jsem zakoupila, proto sýnovce jelikož mám starší verzi doma na děti a jsem s ní velmi spokojená.

• , zakoupeno v e-Dětský svět

• Skvěle pasuje snad do každé vany
    • Příjemně obejme dítě, takže v něm "neplave"
    • Je to kus plastu, tudíž si nejsem úplně jistá pevností a stálosti

Výrobek za dobrou cenu
    Pasuje nám perfektně do vany díky kvalitním přísavkám

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

skvělá věc, kvalitní výrobek, praktické vychytávky k užití.

• lehkost
    • skladnost
    • perfektní údržba
    • zajímavé pro děti
    • bezpečnost
    • prostorné i pro větší děti
    • protiskluzná úprava
    • nedá se nic vytknout

Dcera má osm měsíců a už nechtěla ležet na lehátku ve vaničce,tak jsem se rozhodla zakoupit sedátko.První dojem byl,že je dost veliké a malá v něm bude takzvaně plavat.Ale po první zkušenosti jsem byla nadšená.Přísavky pevně sedí,idyž se dětátko nahýba nebo v našem případě se snaží houpat,tak drží na svém místě,protizkluzná úprava zabranuje aby ,,podjelo!!
    Můžu opravdu jen doporučit všem maminkám,jsem ráda,že jsem se tak dobře rozhodla

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• - pro bezpečnost při koupání neocenitelné
    • - velmi snadná údržba

- negativní zkušenost při koupání bez sedátka- uklouznutí dítěte ve vaně
    - sedačku jsme využívali od 7 měsíců věku dítěte do dvou let,kdy už z ní dokázal sám vylézt
    - sedačka umožňuje pohodlný pohyb dítěte při hrách ve vaně
    aniž bychom museli mít strach, že sklouzne a napije se a koupání se pro něj stane trestem a ne zábavou
    -určitě bych tento produkt doporučila ostatním a také jsem již dvě sedátka koupila jako dárek při narození dětí mých prátel